Darmowa Dostawa od 149 zł

Detektor Dymu Zigbee

Producent

TuyaTuya
W magazynie
SKU
CZ-Z-0008
85,99 zł
Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

Kompatybilność

  • Współpracuje z Smart Life

Łączność

  • Zigbee

Inteligentny Detektor Dymu Zigbee

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, dzięki inteligentnemu czujnikowi dymu Zigbee. Urządzenie potrafi w czasie rzeczywistym monitorować obecność dymu w czujce i wykrywać widoczne cząstki (tlący się ogień) szybciej niż jonizacyjne detektory dymu. Po wykryciu niebezpieczeństwa czerwona kontrolka LED czujnika natychmiast się zaświeci i włączy alarm, który w porę ostrzeże Ciebie i Twoją rodzinę.

002_1_1_1_.png

Technologia Zigbee

Bezprzewodowy detektor wykorzystuje nowoczesną, energooszczędną technologię Zigbee, gwarantując szybką i stabilną komunikację między urządzeniami.

Alarm

Wbudowana syrena o głośności sięgającej 85dB/1m gwarantuje słyszalność w otoczeniu, umożliwiając szybką interwencję w przypadku wykrycia dymu lub wystąpienia pożaru.

Dedykowana aplikacja

Monitoruj stan detektora dymu w czasie rzeczywistym i otrzymuj natychmiastowe powiadomienia za pomocą dedykowanej aplikacji Smart Life, gdziekolwiek jesteś. Dostępna do pobrania za darmo w Google Play i App Store.

Projekt_bez_nazwy_10_1_.png

Centralna Bramka Zigbee

Inteligentny detektor dymu do komunikacji wykorzystuje protokół Zigbee i potrzebuje Centralki Bramki do prawidłowego działania.

Bądź zawsze na bieżąco

Powiadomienia o niskim poziomie baterii przypomną o konieczności ich wymiany, zapewniając ciągłą ochronę domu i rodziny.

Projekt_bez_nazwy_16_1_.png

Instalacja

Preferowanym miejscem umieszczenia detektora dymu jest sufit. Należy zachować odległość urządzenia co najmniej 30 cm od lamp i przedmiotów dekoracyjnych oraz co najmniej 15 cm od ścian i narożników. Czujnik można zainstalować we wszystkich pokojach, salonach, magazynach, piwnicach itp., gdzie może dojść do powstania pożaru. Urządzenie można zamontować za pomocą dołączonej taśmy montażowej lub śrub i kołków.

W zestawie:

  • 1x Detektor Dymu Zigbee
  • 1x Igła do włączenia czujnika
  • 1x Taśma montażowa (dedykowana)
  • 2x Śruba, 2x Kołek (elementy montażowe)
Dodatkowe informacje
SKU CZ-Z-0008
EAN 5905991196440
Producent Tuya
Łączność Zigbee
Rozmiar 78 x 78 x 42mm
Waga 0.072000
Kolor Biały
Zasilanie Bateryjne
Kompatybilność Smart Life
Zasięg wykrywania do 20m²
Temperatura pracy -10°C ~ +50°C
Wilgotność max 95% RH
Metoda instalacji Montaż sufitowy
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów

Polecane