Darmowa Dostawa od 149 zł

AGD

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

 1. Lokalizator Bluetooth Tuya

  LK-B-0001
  34,99 zł
 2. Dyfuzor Zapachowy WiFi Tuya

  DY-W-0001
  129,99 zł
 3. Dyfuzor Zapachowy WiFi Tuya

  DY-W-0002
  124,99 zł
 4. Lokalizator Smart Tag Apple Find My

  LK-B-0002
  54,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

AGD

Wyposaż swój inteligentny dom w wysokiej jakości produkty AGD. W Myehome.pl oferujemy szeroką gamę smart urządzeń, nie tylko dla domu, ale również dla zwierząt. Znajdziesz tu inteligentne urządzenia, które pozwolą Ci zwiększyć komfort i wygodę Twojego pupila. Większość naszych produktów jest kompatybilna z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant i Amazon alexa. Dzięki temu możesz kontrolować swoje urządzenia za pomocą komend głosowych.

Urządzenia dla zwierząt

Dbamy o komfort Twoich pupili, oferując szeroki wybór inteligentnych urządzeń, takich jak lokalizatory, które pomogą Ci śledzić ruchy Twojego zwierzaka, interaktywne zabawki czy inteligentne dozowniki karmy. 

Dyfuzory zapachowe

Stwórz wyjątkowy nastrój w swoim domu z inteligentnym dyfuzorem zapachowym. Dostosuj ustawienia do swoich preferencji za pomocą aplikacji na smartfona. Ciesz się komfortem i ulubionym zapachem.

Oczyszczacze powietrza

Zadbaj o jakość powietrza w swoim domu z naszymi inteligentnymi oczyszczaczami powietrza. Urządzenia pomagają eliminować zanieczyszczenia i alergeny, dzięki czemu powietrze, którym oddychasz, jest czystsze i zdrowsze. 

W Myehome.pl znajdziesz również wiele innych urządzeń AGD, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby. Zacznij cieszyć się komfortem życia z inteligentnymi urządzeniami Smart Home!