Darmowa Dostawa od 149 zł

Dostawa

W Myehome.pl zależy nam, aby Twoje zakupy były szybkie, proste i wygodne. Oferujemy różne opcje dostawy, dzięki czemu możesz wybrać tę, która jest dla Ciebie najbardziej dogodna. Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem Kuriera DPD oraz Kuriera InPost. Przesyłki dostarczamy również do paczkomatów InPost oraz ORLEN Paczka.

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych, samoobsługowych skrytek rozmieszczonych w całej Polsce, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie w dowolnym dla siebie momencie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Termin doręczeń przesyłek to 1-2 dni robocze, licząc od dnia nadania. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przekierowana do najbliższego Oddziału InPost.

InPost Paczkomat 24/7 - przedpłata: 11,99 zł

InPost Paczkomat 24/7 - pobranie: 19,99 zł

 

03_bezpieczenstwo_350x350-2.jpg
350x350-SuperKurier-do-drzwi.jpg

Kurier InPost

Dla tych, którzy cenią sobie komfort i pewność dostawy, polecamy przesyłki dostarczane za pośrednictwem Kuriera InPost. Wybierając tę metodę dostawy, Twoje zamówienie zostanie dostarczone bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres.

InPost Kurier - przedpłata: 14,99 zł 

InPost Kurier - pobranie: 19,99 zł

DPD

Dzięki powiadomieniom e-mail oraz SMS jesteś na bieżąco z etapem realizacji Twojego zamówienia. Przewidywany czas dostawy to 1-2 dni robocze. Historia przesyłki dostępna jest na stronie: dpd.com.pl po wpisaniu numeru listu przewozowego w polu „Gdzie jest moja paczka?”.

Kurier DPD - przedpłata: 13,99 zł

Kurier DPD - pobranie: 19,99 zł

DPD odbiór w punkcie - przedpłata: 10,99 zł

 

Nowy_projekt_1_.jpg
op-pokochaj-1080x1080.jpg-KV1_2.jpg

ORLEN Paczka

Korzystaj z rozbudowanej sieci punktów odbioru: automaty paczkowe ORLEN Paczki, stacje paliw ORLEN, kioski RUCH oraz punkty partnerskie. Gdy paczka będzie na miejscu, otrzymasz wiadomość SMS i e-mail lub powiadomienie w aplikacji z kodem niezbędnym do odbioru - masz na to 3 dni. Jeśli wybrałeś automat paczkowy, dzięki aplikacji mobilnej możesz wydłużyć czas na odebranie o kolejny dzień roboczy.

ORLEN Paczka - przedpłata: 8,99 zł

Czas dostawy

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone jak najszybciej. Czas jego realizacji to 24h. Z kolei czas dostawy może różnić się w zależności od wybranej opcji. Przesyłki są zazwyczaj dostarczane w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. 

UWAGA! DOSTAWY REALIZOWANE SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE NA TERENIE POLSKI!

Niezależnie od wybranej metody dostawy, dbamy o to, aby każda przesyłka była odpowiednio zabezpieczona i dostarczona w terminie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące dostawy skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego zmieszczonego na stronie lub poprzez adres email: [email protected]