Darmowa Dostawa od 149 zł

Witaj w Myehome.pl - świecie inteligentnej technologii i nieograniczonych możliwościach rozrywki!

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować Ci naszą ofertę inteligentnych urządzeń, które sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej bezpieczny, komfortowy a przede wszystkim energooszczędny. Od początku naszej działalności skupiamy się na tym, by dostarczać naszym Klientom najwyższej jakości produkty w dziedzinie Smart Home. Chcemy inspirować i wprowadzać innowacje w życiu naszych Klientów, oferując produkty, które nie tylko sprostają, ale przede wszystkim przewyższają ich oczekiwania. Jesteśmy tu, by pomóc Ci przekształcić Twój dom w inteligentne i bezpieczne centrum komfortu i rozrywki.

Co oferujemy?

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę produktów Smart Home - od inteligentnych włączników, przez czujniki, uniwersalne smart piloty, sterowniki zaworu, aż po nowoczesne konsole i akcesoria. Większość naszych produktów jest kompatybilna z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa i Google Assistant (Home), co umożliwia łatwą i wygodną obsługę urządzeń przy użyciu komend głosowych. Ponadto, oferujemy również produkty, które są kompatybilne z różnymi platformami, takimi jak Tuya Smart czy Smart Life, co pozwala zintegrować je z istniejącym ekosystemem domu. Wszystkie nasze produkty są starannie wybrane i testowane, aby zapewnić ich niezawodność i trwałość.

Bezpieczeństwo zakupów

W Myehome.pl działamy w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczny i prosty proces zakupowy. Zapewniamy bezpieczne płatności PayU, Przelewy24, przelew bankowy czy płatność za pobraniem. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych, udostępniamy politykę prywatności i cookie. Gwarantujemy również szybką i pewną dostawę oraz zwrot towaru w ciągu 14 dni.

Projekt_bez_nazwy_28_1_.png

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Projekt_bez_nazwy_30_1_.png

SZYBKA WYSYŁKA
do 24h

Projekt_bez_nazwy_32_1_.png

14 DNI NA ZWROT ZAKUPÓW

Projekt_bez_nazwy_31_1_.png

SPRAWDZONE I NAJLEPSZE PRODUKTY

Twoja opinia ma znaczenie

W świecie e-commerce, gdzie osobiście nie spotykamy się z naszymi Klientami, ich opinie stają się głosem, który przekazuje nam, jakie są ich odczucia w związku z produktem czy obsługą. Dlatego z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej z nich, analizując, ucząc się i dążąc do tego, by sprostać i przekroczyć oczekiwania każdego z naszych Klientów.

Sprawdź nasze social media

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy przyjemnych zakupów! Jeżeli masz pytania czy wątpliwości - jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Znajdziesz nas również:

logo_facebook_1_1_.png