Darmowa Dostawa od 149 zł

Centralna Bramka Zigbee / WiFi

Producent

TuyaTuya
W magazynie
SKU
CE-Z-W-0001
85,99 zł
Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych

Kompatybilność

  • Współpracuje z Smart Life

Łączność

  • WiFi
  •  Zigbee

Smart Gateway - Serce Twojego domu i klucz do jego automatyzacji

Centralna Bramka Zigbee / WiFi umożliwia połączenie elementów systemu Zigbee z systemami pracującymi w standardzie WiFi. Bramka integruje różne inteligentne urządzenia o protokole Zigbee i stanowi centrum sterowania nimi wszystkimi. Pozwala łączyć wiele smart urządzeń i sterować nimi np., oświetleniem, ogrzewaniem czy AGD. Dzięki dedykowanej aplikacji Smart Life możesz w prosty sposób kontrolować swoje urządzenia oraz dostosowywać ich ustawienia do swoich preferencji i potrzeb.

br001_1__1.png

Zigbee

Zigbee to standard bezprzewodowej komunikacji, który umożliwia urządzeniom na wymianę informacji i współpracę ze sobą. Bezpieczna i stabilna komunikacja, szybkość działania i niskie zużycie energii należą do głównych zalet Zigbee. Oparty na otwartym standardzie, co oznacza, że urządzenia różnych producentów mogą współpracować ze sobą w ramach jednej sieci Zigbee. Zaprojektowane z myślą o automatyzacji domu i zarządzaniu energią.

Połącz swoje urządzenia

Dzięki Centralnej Bramce możesz połączyć urządzenia Zigbee, takie jak czujniki ruchu, czujniki drzwi/okien czy inteligentne żarówki, z urządzeniami WiFi w Twoim domu. To oznacza, że możesz kontrolować wszystkie swoje urządzenia, zarówno Zigbee, jak i WiFi, za pomocą jednej aplikacji na smartfonie lub tablecie.

Aplikacja Smart Life

Smart Life to niezbędna aplikacja do zarządzania inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu. Łatwa w obsłudze, umożliwia łączenie ze sobą różnych urządzeń, ich kontrolę oraz sterowanie nimi, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo. Dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play na Android oraz App Store na iOS.

Projekt_bez_nazwy_10_1_.png

Z Inteligentną Bramką Zigbee / WiFi, krok po kroku stworzysz swój inteligentny dom, gdzie komfort, wygoda i technologia idą w parze.

W zestawie:

  • 1x Centralna Bramka Zigbee / WiFi
  • 1x Kabel USB
Dodatkowe informacje
SKU CE-Z-W-0001
EAN 5905991196464
Producent Tuya
Łączność WiFi, Zigbee
Rozmiar 60 x 60 x 15mm
Waga 0.033000
Kolor Biały
Zasilanie USB 5V
Gniazda USB - B
Kompatybilność Smart Life
Temperatura pracy -10°C ~ +55°C
Wilgotność 10% - 90% RH (bez kondensacji)
Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto

Brak powiązanych wpisów